עומדים בפני חגיגת יום הולדת לילדכם? מבקשים לערוך לו יום הולדת לפי נושא? באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר עשיר ואיכותי של מוצרים לחגיגות ימי הולדת לפי נושאים, לרבות יום הולדת מיקי מאוס, יום הולדת חד קרן, יום הולדת נסיכות, יום הולדת טרופי, חלל, גלידה, גיבורי על, פיות, פיראטים, כדורגל, יום הולדת קשת בענן, ועוד.

לא יודעים באיזה נושא כדאי לבחור לחגיגת יום ההולדת? אנו נשמח לסייע לכם בבחירה. כמו כן לפניכם מספר דגשים שבהחלט יכולים לעזור בבחירת הנושא הכי מתאים לחגיגת יום ההולדת של ילדכם.

יום הולדת מיקי מאוס או יום הולדת חד קרן? בנים או בנות?

בבחירת נושא ליום הולדת יש קודם כל להפריד בין נושאים לבנים לבין נושאים לבנות. כך למשל, בנות יכולות לאהוב ימי הולדת נסיכות, בת הים, חד קרן, יום הולדת מסיבת תה, יום הולדת פיות, יום הולדת ברבי ויום הולדת קשת בענן. זאת בעוד שבנים יכולים להתחבר לנושאים כמו יום הולדת גיבורי על, חלל, דינוזאורים, פיראטים, יום הולדת כדורגל, מכוניות מרוץ וכדומה.
בנוסף ישנם נושאים המשותפים גם לבנים וגם לבנות המתאימים לימי הולדת, אליהם מוזמנים ילדים משני המינים, כמו יום הולדת טרופי, יום הולדת גלידות, יום הולדת קרקס, יום הולדת סוכריות או יום הולדת דונאטס, יום הולדת קסמים ויום הולדת מיקי ומיני מאוס.

אין חכם כמו הילד שלכם

אם אתם רוצים ללכת על הבטוח, יתכן והדרך הטובה ביותר לבחירת נושא ליום הולדת היא להתייעץ עם ילדכם בשאלה. שבו עם ילדכם ונסו ביחד עימו להבין איזה נושא ליום הולדת שלו הכי ירגש וישמח אותו ואת חבריו, מה החלום שלו לחגיגת יום הולדת ולמה הוא הכי מחובר.
שיתוף זה יכול להפוך את הילד ליותר מעורב בתכנון החגיגה ומכאן גם ליותר מסופק עם מימושה בפריטים ומוצרי יום הולדת מתאימים שתוכלו לבחור ביחד עימו באתר, ועם תכנון מתאים של כל תכני המסיבה.

ימי הולדת לפי נושא – גלו את הטרנדים המובילים

בימינו גם לילדים בגילאי הגן ובתי ספר יש טרנדים מובילים, ואם אתם רוצים לבחור בנושא מבוקש ליום הולדת כדאי שתעשו קצת בירורים ותבינו אילו נושאים הכי מבוקשים ולוהטים בגן או בבית הספר, בקרב חבריו של ילדכם. כך למשל, יכול להיות שהילדה שלכם אוהבת פיות אבל למעשה זה נושא שכבר מרבית הבנות בגילה לא מתעניינות בו, או אולי הילד שלכם אוהב כדורגל אבל מרבית חבריו לא מוצאים עניין במשחק זה.

כמו כן, כדי להיות מקוריים ולא לחזור על נושאים שכבר נבחרו, וכך להסתכן במקור להשוואה בין המסיבות, כדאי גם לבדוק אילו נושאי יום הולדת כבר חגגו החברים של הילדים שלכם, ועם אילו נושאי יום הולדת תוכלו לחדש.

הכל עניין של גיל

חשוב לזכור כי נושאי ימי הולדת משתנים בהתאם לגיל הילד ותחומי העניין שלו, ויש הבדל בנושאים אלו בין פעוט, ילד או בני נוער. למשל אם ניקח ילדים יותר גדולים ובני נוער הם יכולים להתחבר ליום הולדת בנושאים עכשוויים כמו מוסיקה, מסיבת שנות השבעים, מסיבת פול מון, יום הולדת טאי דאי, בוהו שיק או יום הולדת קזינו. מצד שני אם מדובר ביום הולדת לפעוטות ניתן לבחור בנושאים כמו מלך האריות, חיות ובלונים, יום הולדת מיקי מאוס, משאיות וטרקטורים וכדומה. שוב חשוב לבחור בנושא שמתאים למין המוזמנים בנים או בנות, להעדפות של ילדכם ולטרנדים נחשבים בין חבריו.

נושא שמתאים ללוקיישן

בחירת נושא לחגיגת יום הולדת יכולה לקבל השראה גם מהמקום בו המסיבה תיערך, ומאותה סיבה יש גם נושאים שלא יתאימו למקום בו נערכת המסיבה. למשל יום הולדת כדורגל מתאים לערוך במרחב פתוח בחצר גדולה או פארק ופחות מתאים לקיים בתוך בית או בחצר קטנה ועמוסה. כמו כן, אם מתכננים לקיים היום הולדת בחורש, נושא של ג'ונגל בהחלט יכול להתאים. ואם אתם רוצים עוד מידע והכוונה מקצועית בנושאים אלו, דברו איתנו ונשמח לעזור.