בשעה טובה, עוד מעט ילדכם גדל בשנה ואתם מתכננים עבורו יום הולדת מרגש במיוחד. בכל נושא שתבחרו אנו מציעים שפע של קישוטים מתאימים, לרבות כלים חד פעמיים, דגלונים, קישוטי שולחן, קישוטי תלייה, כרזות, מפות, מפיות, שרשראות, זרים לראש, כתרים, כובעים, קונפטי, מרכזי שולחן, נרות, קופסאות ושקיות, בלונים, פינטה ועוד.

לא יודעים באיזה קישוטים ליום הולדת לבחור? אנו נשמח לעזור לכם בנושא ולכוון אתכם למוצרים מתאימים. כמו כן לפניכם מספר עצות ודגשים שבהחלט יכולים לסייע לקשט נכון את מסיבת יום ההולדת של ילדכם.

קישוטים ליום הולדת – הנושא מוביל את הכל

לפני שאתם בוחרים קישוטים ליום הולדת, שבו רגע והבינו מה הקונספט שמוביל את חגיגת יום ההולדת. זאת מכריוון שאחרי שיהיה לכם נושא יהיה הרבה יותר קל לבחור עבורו קישוטים מתאימים. באתר שלנו תוכלו למצוא לכל נושא יום הולדת קישוטים מתאימים, בין אם מדובר ביום הולדת פיות, גיבורי על מיקי מאוס, חלל, גלידות, חד קרן וכדומה. בנוסף, בחירת נושא ליום הולדת גם תקל על תכנון האירוע, כלומר בבחירה מתאימה של הפעלות ותכנים, ובכלל יום הולדת עם נושא אהוב על ילדכם תמיד הרבה יותר מרגש מיום הולדת רגיל.

בחירת צבעים מובילים

אחרי שבחרתם קונספט הדבר הבא בחשיבותו בבחירת קישוטים למסיבת יום הולדת, הינו הצבעים שלהם והיותם מתאימים לנושא המסיבה, וכן האווירה שרוצים ליצור בה. כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

• באופן כללי מסיבות לבנות ילכו יותר לגוונים של ורוד ואילו במסיבות של בנים ילכו לגוונים של כחול.
• יש נושאים למסיבות יום הולדת שיש להם צבעים מובהקים, למשל מסיבת מיקי מאוס מאופיינת בצבעים של אדום וצהוב המאפיינים את הדמות האהובה.
• מסיבת גיבורי על מאופיינת בגוונים מטאליים של אדום, צהוב ושחור, המעבירים מסר של עוצמה ומאפיינים את גיבורי העל השונים.
• מסיבת חלל תאופיין משילוב של שחור מטאלי ולבן עם הרבה ניצנוצים.
• מסיבת ג'ונגל תעניק לכם חגיגה של גווני ירוק, לצד נגיעות של צבע עזות כמו אדום, כתום וכחול.
• מסיבה צבעונית יכולה להתאים לנושאים שונים כמו מסיבת קשת בענן, או מסיבת צבעים, מסיבת פרפרים או סוכריות. כמו כן אם בוחרים במסיבת גלידה כדאי לבחור בצבעים רבים בעלי גוון פסטלי, גוונים שיאפיינו גם מסיבת נסיכות.
• מסיבת בת הים תאופיין כמובן בגוונים של כחול וירוק המאפיינים את גווני הים.
• מסיבת כדורגל תהיה בצבעי הקבוצה שילדכם אוהב, עם צהוב לבי"תר ירושלים, אדום להפועל תל אביב וירוק למכבי חיפה.

בחירת קישוטים ואביזרים המתאימים לקונספט יום ההולדת

אחרי שהבנתם אילו צבעים יתאימו לקונספט של מסיבת היום הולדת הגיע הזמן לבחור בקישוטים עצמם ובגוונים מתאימים. לא אחת תוכלו למצוא אצלנו קישוטים עם צורות והדפסים מתאימים לנושא מסיבת יום ההולדת. למשל למסיבת קרקס תוכלו למצוא צלחות חד פעמיות בצורה של אוהל קרקס, למסיבת פרפרים תוכלו למצאו מסכות פרפר מנייר, למסיבת קשת בענן צלחות עם הדפסים של קשת, ולחגיגת פיראטים ניתן לבחור בכוסות חד פעמיות עם הדפסים של פיראט.

מעבר לכך יש לנו עוד שפע של קישוטים שתוכלו לבחור מהם ליום הולדת, כמו כתרים המתאימים למסיבת פיות, כרזות יום הולדת בסגנונות שונים, מעמדי קאפקייקס בצבעים שונים, נרות מעוצבים ומיוחדים ליום הולדת, מוצרי אווירה ועוד. חשוב לבחור בקישוטים במחיר שמתאים לכיסם מסוגים שמתאימים למאפייני מרחב החגיגה, בין אם כקישוטים תלויים או קישוטי שולחן וכדומה. כמו כן, כמות הילדים שתהיה מסיבה תכתיב את כמות המוצרים כמו כלים חד פעמיים, כובעים ומארזי מתנה.