הילד או הילדה שלכם ממש אוהבים חיות? למה שלא תחגגו להם יום הולדת ג'ונגל עם אווירה טרופית שוקקת צמחיה וחיים. המסיבה מתרחשת בתוך סבך ירוק-עד שבו מסתתרים הרבה סוגים של חיות והפתעות.

עיצוב יום הולדת ג'ונגל

יצירת יום הולדת בנושא ג'ונגל מתחילה קודם כל באווירה מתאימה עם מגוון קישוטים שיש לנו לספק בנושא, בהרבה גוונים של ירוק עם נגיעות של כחול, חום וצבעים עזים כמו אדום, צהוב וכתום. כבין היתר עבור קישוט מסיבת ג'ונגל תוכלו למצוא אצלנו את הפריטים הבאים:


• קישוטי תלייה- לרבות שרשראות של פרנזים ירוקים, שרשראות ספארי, שרשראות של דגלוני ספארי, קונפטי חיות ובלונים בצבע ירוק מטאלי.
• קישוטי שולחן- כמו מפת שולחן מעוטרת בעלים טרופיים ירוקים שונים, מפת שולחן נמר או זברה, מפיות נייר ספארי ומפיות נייר של חיות שונות כמו נמר, קוף או אריה, וכן מעמד קאפקייקס ירוק וקישוטי עוגה של חיות ג'ונגל.
כלים חד פעמיים– מגוון גדול של כלים חד פעמיים עם הדפסים של חיות, כדוגמת דליים עם הדפסי חיות או עלים, צלחות עם הדפס של חיות ספארי שונות או צלחות שעל כל אחת מהן הדפס של ראש חיה אחרת, כמו דוב פנדה, אריה, קוף, נמר ועוד. זאת לצד כוסות עם הדפסי חיות או כוסות וצלחות בגוני ירוק.
• הפתעות אישיות- הפתעות אישיות לאורחי המסיבה כדוגמת מסכות של חיות, וכן מארזי הפתעה של שקיות נייר זברה, שקיות נייר סברה ושקיות נייר ספארי.
• קישוטים שיש בבית- לצד קישוטים שתוכלו להזמין מאתנו ניתן לקשט את חלל המסיבה עם שלל חיות שיש לילדכם, בין אם מדובר בחיות קטנות מפלסטיק שניתן להציב על שולחן היום הולדת או חיות פרווה שאפשר לפזר במקומות שונים ברחבי החדר. תוכלו להוסיף למסיבה ענפים של שיחים ועצים מהגינה ליצירת אווירת ג'ונגל משכנעת במיוחד

פעילויות מתאימות ליום הולדת ג'ונגל

מלבד קישוט של הבית או החצר, חשוב גם לתכנן פעילויות מתאימות ליום הולדת בנושא ג'ונגל, כדוגמת הבאות:

• איפורי חיות- עם ערכת איפור לפנים תוכלו לאפר את פניהם של הילדים בדמות חיות שונות, כמו נמר, קוף, דוב פנדה, אריה ועוד.
• יצירה- ארגנו מראש מגוון סוגים של קרטונים והכינו יחד עם הילדים מסכות צבעוניות ויפות של חיות מסוגים שונים. אם מדובר בילדים יותר קטנים תוכלו להכין מראש את המסכות ועל הילדים יהיה רק לצבוע אותן. כמו כן תוכלו להכין עם הילדים עוגיות של חיות או לתת להם להכין בובות של חיות מפימו.
• הצגה-ארגנו את הילדים המאופרים והמחופשים ליצירת הצגות בקבוצות קטנות או אישיות בנושאים שונים של חיות הג'ונגל.
• משחקים- מגוון משחקים ניתן להסב לנושא ג'ונגל. למשל ניתן להחביא ברחבי הבית או החצר בובות של חיות שהילדים יצטרכו למצוא. כמו כן ניתן להכין חפש את המטמון מסגנון ספארי וכך גם לשחק מחבואים הסוואה או תופסת קופים.
• חידונים- ערכו לילדים חידונים נושאי פרסים עם שאלות הקשורות לחיות ג'ונגל שונות.
• סרט- הקרינו סרט בנושא חיות על גבי מסך גדול עם הרבה פופקורן, כדוגמת מלך האריות או מדגסקר.

לא רק ג'ונגל…

מלבד יום הולדת ג'ונגל יש עוד מגוון רעיונות לתכנון ימי הולדת בנושאי חיות, עם התמקדות בחיות מסוגים שונים.למשל לחובבי חיות פרה היסטוריות ניתן לארגן יום הולדת דינוזאורים, לחובבי חיות אגדיות אפשר להפיק יום הולדת חד קרן, ניתן לארגן יום הולדת המוקדש רק לפרפרים, לארגן יום הולדת של חיות ובלונים, ועוד. כמו כן, עם כל רעיון ליום הולדת חיות שיש לכם אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לעזור.