יש לכם ילד גיבור שמגלה כוחות על מרשימים, המגובים בתלבושת מתאימות? יכול להיות שהילד שלכם מעריץ את איירונמן, ספיידרמן ועוד גיבורי על נוספים. אולי הוא צופה באדיקות בכל סרט וסדרה בנושא ויש לו גם אוסף מרשים של בובות גיבורי על, חולצות, תיק בית ואפילו סדינים עם הדפסים של הגיבורים. אז למה לא להפתיע אותו עם יום הולדת גיבורי על חגיגי במיוחד, שעבורו תוכלו למצוא אצלנו קישוטי יום הולדת מתאימים, לצד כלים חד פעמיים, אריזות מתנה, ועוד. אם אתם מחפשים רעיונות לארגון יום הולדת גיבורי על, לפניכם מספר רעיונות שיעזרו לכם בתכנון והפקה מוצלחת של המסיבה.

הזמנות מקוריות ליום הולדת גיבורי על

הכינו ביחד עם ילדכם הזמנות יום הולדת מקוריות בנושא גיבורי על, שיכולות לשלב תמונה של ילדכם לבוש כגיבור על המציל את העולם. כמו כן תוכלו ליצור הזמנות יום הולדת מקוריות בנשוא גיבורי עצורת עטלף של באטמן או הסמל של ספיידרמן, ובנוסף תוכלו לבקש ממוזמני המסיבה להגיע מחופשים לגיבור העל האהוב עליהם.

קישוטים מתאימים למסיבת יום הולדת גיבורי על

בכל הקשור לקישוטים תוכלו למצוא אצלנו את כל הנחוץ להפיכת הבית או החצר שלכם לעולם דמיוני של גיבורי על. למשל תוכלו להזמין מאתנו קישוטי תלייה הנראים כאילו יצאו מחבורת קומיקס עם הרבה קולות של פיצוצים, ברקים ועם מסכות של גיבורים, לצד קישוטי תלייה של כוכבים נופלים. כמו כן תוכלו להזמין שרשרת יום הולדת גיבורי על, וילון פרנזים בצבעים מטאליים למשל של צהוב, אדום או שחור, בלונים בצבעים מטאליים שונים, ועוד.

ארגון שולחן יום הולדת

גם את שולחן יום ההולדת תוכלו לעצב עימנו בדמות גיבורי על. הקישוטים מתחילים עם מפיות ומפות שולחן צבעוניות להן ניתן להוסיף חצאית פרנזים בגוון מטאלי, כאשר צבעי הקישוטים ישתנו בהתאם לגיבור העל האהוב. לבאטמן תבחרו קישוטים בגווני צהוב ושחור, לספיידרמן באדום וכחול ולסופרמן באדום, צהוב וכחול. לכך תוכלו להוסיף כלים חד פעמיים ליום הולדת, כמו צלחות גדולות של ספיידרמן, כוסות ספיידרמן, סוכריות לקישוט עוגה של גיבורי על, נרות בצבע מטאלי, ומעמד קאפקייקס.

הפתעות אישיות לכל מוזמן

לצד קישוט החדר ושולחן יום ההולדת, מסיבת גיבורי על גם כוללת הענקת הפתעות אישיות. למשל, תוכלו לתת לכל ילד שיגיע למסיבה מסכות נייר בצבעים של גיבורי על. כמו כן כל ילד יזכה לקבל מארז יום הולדת חגיגי מלא בכל טוב מעוצב כקופסאות אוכל מקרטון של גיבורי על, למשל בעיצוב של קומיקס או כמארז בדמות ספיידרמן.

פעילויות ליום הולדת גיבורי על

אחרי שקישטתם את המקום, הגיע הזמן לספק תכנים למסיבת יום הולדת גיבורי על, שיכולים למשל להיות בנושאים הבאים:


• איפור וקעקועים- ילדים אוהבים שמציירים עליהם, וניתן להסב זאת לנושא של גיבורי על עם איפור בדמות גיבורי על שונים לצד קעקועים של סמלים מוכרים כמו עטלף, האות S ועוד.
• סדנת יצירה- תוכלו להכין לילדים סדנת יצירה עם מגוון פריטים בנושאי גיבורי על, כמו מסכות, מגנים, חרבות, כלי נשק סודיים ועוד. עבורה תצטרכו הרבה קרטון קשיח, נוצצים, טושים, מספרים , גומי, מהדקים והרבה חדוות יצירה.
• סדנת אימונים- עם הציוד שהוכן בסדנת יצירה ניתן לעבור לסדנת אימונים לגיבורי על מתחילים ומתקדמים, בה כל אחד מציג את כוחות העל המיוחדים שלו, וכולם מתאמנים בכישורים שונים כמו אימוני ספיידרמן בזריקת חבל עם כדור בקצהו לתוך לולאה, הפלה של בובות רשע, הליכה על קורה, פיצוץ בלונים, ועוד.
• משחקי גיבורי על- משחקי תופסת , מחבואים, משחקי כדור ועוד, כולם ברוח של גיבורי על.
• הקרנת סרט- אחרי כל האנרגיה שהילדים הוציאו, אין כמו הקרנת סרט של גיבורי על על גביו של מסך גדול עם דליים של פופקורן.