אם יש יצורים המרתקים את דמיונם של הילדים, אלו ללא ספק הדינוזאורים הפרה-היסטוריים ועצומי הממדים. אם גם ילדכם מרותק לחייה קדמונית זו, למה שלא תארגנו לו יום הולדת דינוזאורים היסטורי והיסטרי במיוחד, שיש בו את כל מה שצריך כדי להיכנס לפארק היורה ולצעוד אחורה במשעולי הזמן.

יום הולדת דינוזאורים – שלל הרפתקאות בעולם הדינוזאורים

בכדי להעניק לילדכם חוויית יום הולדת דינוזאורים שלמה יש צורך בפעילויות המתאימות לנושא זה. למשל תוכלו להכין משחק חפש את המטמון בגרסת דינוזאורים, בו יש לאתר ביצים של החיה הפרה היסטורית ולזכות בסוף בארטיקים קדמוניים מתוקים. כמו כן אפשר לחפש אחר בובות דינוזאור בתוך ארגז חול או בקרקעית של בריכת שחייה ביתית, ואם מדובר בחבורה יצירתית הם אולי ישמחו לתכנן הצגת דינוזאורים ולהופיע עימה בפני כולם.

ניתן כמובן גם לתכנן פעילויות יצירה בנושא. למשל ניתן לבחור בפעילויות יצירה של הכנת דינוזאורים מפימו שהילדים יוכלו לקחת איתם הבייתה. לאחר מכן ניתן להניח את הדינוזאור בתוך כדור ריק של פלסטלינה, לשפוך פנימה גבס וכך לקבל גם מאובן של הדינוזאור. אם מדובר בילדים קטנים אפשר להכין להם דפי צביעה של דינוזאורים, ומצד שני לילדים יותר גדולים שמתמחים בדינוזאורים אפשר לערוך תחרות טריוויה נושאת פרסים. ולבסוף, אין כמו סרט דינוזאורים אהוב עם הרבה פופקורן ושתייה קלה, ואם הילדים מתכננים לישון הם יכול לבנות מערות שינה פרה היסטוריות מרהיטים, מזרונים ושמיכות.

ומה עם כתר יום הולדת? ליצור אווירה מתאימה

בכדי לזכות ביום הולדת דינוזאורים משכנע ומוצלח, מלבד פעילויות נאותות חשוב גם ליצור אווירה מתאימה המבוססת בעיקר על קישוטי יום הולדת בנושא, כפי שיש לנו לספק. למשל תוכלו למצוא אצלנו מגוון פריטים עם הדפסים של דינוזאורים לרבות מפיות, כוסות וצלחות, שרשראות תלייה, שקיות הפתעה דינוזאורים וקונפטי דינוזאורים. כמו כן תוכלו לבחור קישוטים בגוונים שונים של ירוק כמו צבעיו של ג'ונגל קדמוני, לרבות צלחות וכוסות ירוקות חד פעמיות, מפת שולחן ירוקה או בצבע מנטה, וכן פרנזים נוצצים ירוקים לקישוט שולחן הממתקים והקירות, בלונים בצבע ירוק מטאלי וסרטים ירוקים.

כמו כן תוכלו להזמין עבור מסיבה זו מפיות עם הדפסים של צמחים טרופיים, גביעים ירוקים לקאפקייקס, קונפטי עלים ודלי עם עלים, ולמרכז השולחן תוכלו להזמין מעמדי עצים מרשימים, וגם להזמין עבור כל ילד כובעי דינוזאורים לצד כתר יום הולדת לבן או בת השמחה.

הכנת קישוטים ליום הולדת במו ידיכם

לצד פריטים שניתן לקנות תוכלו גם להוסיף פריטים שתכינו במו ידיכם. למשל תוכלו להוסיף עלים של עצים מהגינה ולפזר ברחבי החדר בובות דינוזאורים של ילדכם. כמו כן כדאי לשלוח הזמנות יום הולדת עם הדפסות או מדבקות של דינוזאורים. ומי שאמת רוצה להשקיע ולהרשים את הילדים יכול להכין מקרטון הר געש ובתוכו להניח קרח יבש שפולט עשן לבן.

מה אוכלים ביום הולדת דינוזאורים?

אחרי שיש לכם שולחן עם מפה ירוקה וצלחות וכוסות דינוזאורים, נישאר רק לחשוב במה למלא אותם. אז בתור התחלה אתם יכולים לחלק את השולחן לשניים, עם צד אחד שמיועד לדינוזאורים צמחוניים והשני לדינוזאורים אוכלי בשר. כמו כן תוכלו להוסיף לכל מנה שם קדמוני כמו נקניקיות טי-רקס, ביצי דינוזאור עבור כדורי שוקולד, עצמות של דינוזאורים עבור קערת הבייגלה וכדומה, כיד הדמיון הטובה עליכם. בנוסף, תוכלו לקנות וגם ליצור מנות שונות בצורה של דינוזאורים, כמו עוגת יום הולדת דינוזאור, עוגיות דינוזאור, כריכים בצורה של עצמות דינוזאורים, שניצלוני דינוזאור ועוד.