יום הולדת חד קרן

תכנון מסיבת יום הולדת עם נושא כלשהו, זה משהו שתמיד יכול להוסיף איזשהו ערך מוסף לחגיגה המרגשת. עם זאת, זה יכול להיות מאתגר לארגן את כל פרטי האירוע השונים, מה שמוביל אותנו לייעץ לכם בעזרת הטיפים הבאים. כך תארגנו יום הולדת חד קרן לילדה הקטנטנה שהולכת וגדלה. 

תכנון מסיבת יום הולדת הוא תמיד משימה מרגשת, שעשויה להיות גם מעט מרתיעה או מורכבת. עם זאת, בעזרת כמה טיפים זה יכול בקלות להפוך למשימה פשוטה יותר. הדרך הקלה ביותר לבנות נושא למסיבה היא לבחור דמות מסוימת ולהישאר איתה, למשל יום הולדת חד קרן מרגש. לאורך כל האירוע, יהיו מוטיבים חוזרים של דמות חד קרן, בין אם באמצעות כוסות, צלחות, בלונים, פוסטרים ותמונות, פינוקי חד קרן ועוד. 

3 טיפים ליצירת יום הולדת חד קרן מושלם 

ישנן דרכים רבות לתכנן נושא למסיבת יום ההולדת של ילדיכם. אתם יכולים אפילו להמציא כמה רעיונות בעצמכם. ישנן גם אפשרויות רבות בכל הנוגע לבחירת צבעים לאירועים שונים כגון מסיבות, אירועים או ימי הולדת לבנים ובנות. כמה טיפים חשובים הם:

1) גלו מה התחביבים של ילדיכם, אילו דמויות טלוויזיוניות הם אוהבים, אילו סדרות בטלוויזיה ועוד. הילדה מעדיפה יום הולדת חד קרן עם חברותיה? מעולה. בעוד שחלק מהילדות והילדים יהיו חובבי נושאי ימי הולדת כמו חד קרן, ילדים אחרים יעדיפו כנראה נושאים אחרים. יהיה כדאי לברר זאת מראש.   

2) בקשו ייעוץ ממשפחה, חברים או הורים אחרים – הם כבר עברו כנראה את מה שאתם עברתם, ואיך אומרים, אין חכם כבעל ניסיון. והטיפ הזה רלוונטי במיוחד כאשר מתייעצים עם מכרים וחברים שיש להם בעצמם ילדים.  

3) תכננו מראש תקציב לאירוע – יהיה כדאי לתכנן מראש את תקציב האירוע, ככה שיהיה אפשר לחגוג מבלי לפשוט את הרגל. כשמתכננים נכון את התקציב לאירוע, אפשר בקלות להחליט אילו אביזרים יהיה ניתן להזמין, למשל בלונים חד קרן לימי הולדת, צלחות פלסטיק באותה הדוגמה של חד קרן, כוסות חד פעמיות עם הדפסים של חד קרן ועוד. 

מה עוד חשוב לדעת על תכנון יום הולדת חד קרן? 

ניתן לתכנן מסיבת יום הולדת חד קרן בדיוק כמו כל סוג אחר של אירוע – אוכל, תפאורה, פעילויות, רשימת אורחים, תקציב, אטרקציות וכו'. מה ששונה בחגיגת יום הולדת חד קרן הוא, שכל החגיגה מתרכז בדמות האהובה על ידי הילדה שלכם. המסיבה תכלול צלחות חד קרן, מפיות חד קרן, כוסות ושקיות חד קרן, קונפטי חד קרן, כובעי ראש חד קרן ועוד פינוקים שונים וכיפיים.  

אם אתם רוצים לקיים אירוע יום הולדת עם נושא מסוים, חשוב לזכור כמה כללי אצבע. למשל, ככל שהגילאים מבוגרים יותר של הילדים, ככה בדרך כלל תכנון יום ההולדת יהיה יותר מורכב. למשל, נושאים לילדים בני 6 בדרך כלל פחות מורכבים מאשר נושאים לילדים בני 10. המלצה מאיתנו, נסו לבחור נושא המותאם לגיל הילד החוגג. 

ליצור יום הולדת עם נושא מותאם לילדים החוגגים 

בין אם אתם בוחרים לערוך יום הולדת חד קרן או יום הולדת בכל נושא אחר, זה אמור להיות משהו שישמח, ישעשע וירגש את הילדים. אם הילדה רוצה אך ורק יום הולדת חד קרן משמח, אל תנסו לשכנע אותה לחגוג את יום הולדתה בצורה אחרת או בליווי של נושא אחר. כל עוד הילדה בוחרת לחגוג יום הולדת חד-קרן, כנראה שהיא יודעת טוב מאוד מה היא רוצה ומה היא אוהבת. נסו להעריך ולכבד את זה, כך כולם יהיו מרוצים. 

חשוב לזכור, ניתן להשתמש בנושא כדי לעזור לילדים להזדהות זה עם זה באירוע. זה יכול להוביל ליצירת חברויות חדשות ואינטראקציות חברתיות בין הילדים. בסופו של דבר, יום ההולדת הוא מקום נפלא לרכוש חברים חדשים. 

6 טיפים לתכנון יום הולדת חד קרן מושלם

תכנון מסיבה מושלמת לילדים זה לא תמיד משימה קלה, במיוחד כאשר הילד עדיין קטן בגילו. לעיתים קשה לדעת למה לצפות, מה שהוביל אותנו לרכז עבורכם 6 טיפים ליצירת יום הולדת חד קרן או בנושא אחר. הנה הטיפים לפניכם: 

  1. קבעו יום של סידורים וארגונים, קניות ו"תיזוזים" לפני היום הגדול. זה ייתן לכם הזדמנות לקנות מתנות ולהספיק הכל בזמן. אל תמתינו עם כלל המטלות שלכם עד ליום האירוע. 
  2. הגדירו, תתלו ותתקינו את כל הקישוטים מראש – אל תמתינו עם התקנת הקישוטים ליום האירוע. בין אם מדובר במשהו כמו יום הולדת חד קרן או נושא אחר, עשו זאת יום לפני האירוע.  
  3.  וודאו שיש מספיק מפיות ומגבות נייר – לעולם לא די במגבות נייר ובמפיות, במיוחד כאשר מדובר באירוע ילדים. הם נוטים לשפוך, לשבור, להפיל ובאופן כללי ליצור בלגן. היו מוכנים לכך מראש. 
  4.  קנו את כל האוכל מראש כדי שלא ייגמר – אם צריך, אפילו הקפידו להקפיא מוצרים מסוימים. זה יאפשר לכם לקבל יותר מרחב תמרון עם הנושא של האוכל. 
  5.  הכינו משחק או מלאכה, אטרקציות, פעילויות ועוד – אל תוותרו על כך. האטרקציות ישמרו על הילדים עסוקים, וזה מה שייתן שקט נפשי להורים, וכמו שכולנו יודעים, זה חשוב ביותר. 
  6. השלב האחרון הוא, להפוך את זה לבלתי נשכח על ידי צילום תמונות מקצועיות של הילד שלכם יחד אתכם ויחד עם החברים הטובים שלו או שלה. 

לסיכום, ימי הולדת חד קרן הפכו לאחד מנושאי ימי ההולדת המבוקשים בתקופה האחרונה. אין ספק שהצבעוניות של חד-קרן יוצרת אווירה קסומה ומיוחדת שהופכת כל מסיבת יום הולדת למרגשת וחד משמעית לאירוע בלתי נשכח.