אין ספק שחגיגת יום הולדת הינה גולת הכותרת בשנתו של הילד, הממוקדת רק בו כנסיך או נסיכה של האירוע. כדי לחגוג את המעמד כמו שצריך אין כמו כתר יום הולדת מרשים ונוצץ.

על מה ולמה כתר יום הולדת?

אם יש פריט שמאז ומעולם היה מבוקש בימי הולדת, אלו הם ללא ספק הכתרים שמעניקים לבעלי השמחה וחבריהם תחושה חגיגית ומהודרת במיוחד. בעזרת כתר על הראש כל חגיגת יום הולדת עוברת למחוזות הרבה יותר קסומים ואגדיים, והאירוע הופך למפואר ואצילי. בעבר, ההורים נדרשו לעמול בניסיון ליצור במו ידיהם כתרים כמה שיותר יפים, אך בימינו אין כבר צורך לטרוח. בחנויות מובחרות כמו שלנו תיהנו ממבחר איכותי ומרשים של כתרים ליום הולדת, לבנים ולבנות בשלל צבעים.

שלל כתרים ליום הולדת

כאמור, באתר של חברתנו המתמחה בשיווק ומכירה של אביזרים ליום הולדת, תיהנו ממבחר איכותי של סוגים ודגמים של כתר יום הולדת, לבנים ולבנות. הכתרים מוצעים באתר במארזים עם מספר פריטים, אותם תוכלו להזמין עבור בעל השמחה וגם עבור אורחיו הקטנים. הם יכולים להשתלב נפלא במגוון נושאי יום הולדת, כמו יום הולדת אבירים, נסיכות, יום הולדת פיות ועוד. למשל תוכלו לבחור בכתרי מיני נוצצים חגיגיים ומרשימים, המתאימים לראשם של הילדים בגוונים כמו כחול, זהב וכסף, אותם מצמידים לראש עם חוט זהוב. כמו כן, לחגיגות גיל שנה תמצאו כתרים מקסימים עם הספרה החשובה אחת שמתנוססת עליהם, המוצעים בגוונים של כחול לבנים וורוד לבנות.

מבחר כובעים ואביזרים ליום הולדת

לצד כתרים, באתר שלנו גם תמצאו שלל כובעי מסיבות מחודדים בגוונים רבים, שיכולים להתאים לנושאים שונים של מסיבות יום הולדת. למשל ליום הולדת בנושא גלידה תוכלו לבחור בכובע בצורת גביע גלידה נוצץ בגוונים של פסטל, ליום הולדת קרקס תמצאו כובעים חמודים בפסים לבנים ואדומים כמו של אוהל קרקס, בעוד שליום הולדת נסיכות מוצעים כובעי נסיכות משולשים עם קישוטים של סרטים, צדפות ונצנצים. כך גם תוכלו למצוא כובעים עבור נושאים נוספים כמו דינוזאורים, חלל ועוד.

שלל אבזרים נוספים לילדים

כתרים וכובעים ליום הולדת הם רק ההתחלה של מבחר עצום של אבזרים המוצעים כיום באתר שלנו עבור ימי הולדת. למשל תוכלו להזמין עוד פריטים שיש עליהם הדפסים וצורות של כתרים כמו קיסמי כתר נוצצים שתוכלו לנעוץ בעוגיות קאפקייקס אישיות, קשי כתר, מפיות עם כתרים מודפסים, קונפטי נוצץ בצורה של כתרים ועוד. בכל הקשור לעיטור ראשי החוגגים תוכלו להזמין גם קשתות יום הולדת חגיגיות בצורות וכיתובים שונים, זרי פרחים רב פעמיים מרהיבים עם פרחים לבנים וכחולים או פרחים לבנים וורודים.

אם אתם רוצים את הדבר האמיתי יש גם חברות מיוחדות שיכינו לילדכם זר מפרחים טבעיים ליום הולדת בשלל גוונים, עיצובים וסגנונות, כמו זר סגול של פרחי שעווה וחרציות, או זר לבן עם פרחי נץ החלב.

מעבר לכך יש עוד שלל אבזרי יום הולדת עבור המשתתפים, כמו מסכות, אבזרים לצילומי סלפי, גלימות, ומתנות אישיות במארזי קרטון מעוצבים, אליהם מתווספים עוד שפע של קישוטים ואבזרים עבור המסיבה עצמה, לרבות קישוטי תלייה, כרזות, קונפטי, בלונים, כלי אוכל חד פעמיים מעוצבים, מרכזי שולחן, מפות מפיות, דגלונים, שרשראות , פרנזים, נרות ועוד.