משלוח חינם בהזמנה מעל 299 ש"ח*
משלוח חינם בהזמנה מעל 299 ש"ח*

העגלה שלי

/
/
למה חשוב לבחור סכו"ם מתכלה לחגיגה הקרובה שלכם?

למה חשוב לבחור סכו"ם מתכלה לחגיגה הקרובה שלכם?

היום כבר ברור לכולנו שכל חגיגת יום הולדת או אירוע משפחתי חגיגי מצריכים הכנה מוקדמת ותכנון קפדני של כל הפרטים. בין רשימת הקניות הארוכה, הטלפונים וההזמנות, נאלצים ההורים המותשים להתמודד גם עם ערימת הכלים והלכלוך שמשאירים אחריהם האורחים.

בדיוק מהסיבה הזו גובר יותר ויותר השימוש בכלים חד פעמיים ליום הולדת. אך מה בנוגע לבעיית הזיהום של הפלסטיק? האם לא שכחנו לרגע את המחויבות של כולנו לשמירה לאיכות הסביבה. 

סכו"ם חד פעמי ליום הולדת, וכלים חד פעמיים מתכלים הם הפתרון של כולנו לחגיגת יום ההולדת הקרובה. במקום להשתמש בצלחות וסכו"ם רגיל, או בכוסות פלסטיק וסכו"ם חד פעמי מזהם, רבים בוחרים לעבור לטרנד חדש וידידותי לסביבה – סכו"ם מתכלה.

כלים חד פעמיים ליום הולדת – פונקציונאליות ושמירה על איכות הסביבה

כחלק מהעלייה במודעות לבעיית הזיהום ברחבי העולם ולשמירה על איכות הסביבה, החליטו המון סטארט-אפים ביחד עם תאגידי איכות הסביבה לנסות ולשנות את המצב הקיים.
את תהליך השינוי כולנו רואים מדי יום במעבר לשימוש בכלים חד פעמיים מתכלים. במקום חתיכות פלסטיק מזהמות שיתכלו במקרה הטוב רק בעוד כמה מאות שנים, רבים עוברים להשתמש בחד פעמי מתכלה ליום הולדת. כיום, כל הורה כבר יכול לרכוש במחירים הוגנים מגוון גדול של כלים חד פעמיים עשויים עץ, נייר ממוחזר, במבוק, ועוד המון חומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה. 

התוצאה – חגיגת יום הולדת מושלמת, בלי עבודה קשה ומאומצת ובלי נקיפות מצפון על שאריות הפסולת הלא מתכלות.

מלבד ההיבט הסביבתי, כלים חד פעמיים ליום הולדת הם הפתרון הפונקציונלי המושלם לכל הורה. משקאות חמים שממיסים את כוסות השתייה? כוסות פלסטיק דקות ולא נוחות לשימוש? או צלחות חד פעמיות שלא עומדות בחום ובמשקל? עם כלים חד פעמיים מתכלים, יותר לא תצטרכו להתפשר על הנוחות שלכם ושל האורחים במסיבת יום ההולדת.

חומרים אקולוגיים כמו במבוק, עץ ונייר ממוחזר, לא רק יעזרו לכם לשמור על איכות הסביבה, הם גם נחשבים עמידים הרבה יותר בפני טמפרטורות גבוהות, חזקים יותר ויבטיחו לאורחים שלכם איכות הגשה ברמת אחרת לגמרי.

יתרונות נוספים לשימוש בכלים מתכלים


מלבד ההיבט האקולוגי והפונקציונאלי מדוע עוד חשוב לבחור סכו"ם מתכלה לחגיגה הקרובה שלכם? 

אם עד לא מזמן חשבנו כולנו שכלי הפלסטיק הם הפתרון האולטימטיבי לכל חגיגת יום הולדת, נדמה שבשנים האחרונות הגיעה המהפכה של הכלים החד פעמיים המתכלים.
כניסתם לתמונה של הכלים המתכלים מאפשרת לכל הורה לבחור מגוון עצום של צבעים, עיצובים ודקורציות המתאימים לכל אירוע ולכל חגיגת יום הולדת. 

כמו כן, תוכלו למצוא מגוון גדול מאוד של כלים מתכלים – החל מכוסות פשוטות לשתייה חמה וקרה, כוסות לשתייה מיוחדת, סכו"ם, קעריות וקערות, ועד מגשי אפייה גדולים, שיפודי צלייה, קשים מעוצבים ואפילו אריזות סושי, מוצרי קרפט, גביעים וראנרים.

לסיום

טרנד הכלים המתכלים לימי הולדת הפך לכלל עולמי, וכיום רוב החברות היצרניות בתחום כבר מחפשות את התחליף המתכלה והאקולוגי לכוסות הפלסטיק והסכו"ם המזהם שלא מתכלה.

אם גם אתם מעוניינים להפוך את חגיגת יום ההולדת של ילדיכם ללא פחות ממושלמת, עברו לשימוש בכלים חד פעמיים מתכלים. השימוש בהם יבטיח לכם ולכל האורחים נוחות שימוש, איכות הגשה, מחירים נוחים לכל כיס, וכמובן שמירה על הניקיון ועל איכות הסביבה.

We Partyco
שלח/י לנו הודעה